jump to navigation

O blogu

Dlaczego powstał ten blog?
Blog ten nie powstał, z powodu aktualnie panującej mani zakładania przez każdego bloga. Za powstaniem tego internetowego pamiętnika jest moja potrzeba wyrażenia swojego zdania w sytuacjach, które w jakimś tam sposób zwróciły moją uwagę. Prawdopodobnie w znacznej części będę pisał słowa krytyczne odnośnie danej sytuacji, ale będę się starał wychwytywać także pozytywy – pod warunkiem, że będzie to możliwe.

O czym będę pisał?
W tej chwili mogę podać tylko ogólnikową definicję – będę pisał o tym, co mi się nie podoba, zwróci moją uwagę i to w różnych dziedzinach od jakości usług, poprzez media aż na polityce się zatrzymując (chociaż w tym ostatnim, to nawet nie wiem, czy warto się zagłębiać). Wszystko to będzie z mojego indywidualnego punktu widzenia, będzie wyrażało moje osobiste odczucia i liczę się z tym, że może ktoś się z tym nie zgodzić. W każdym bądź razie dla mnie jest najważniejsze, że mogę opisać, co mi się nie podoba – taka wewnętrzna potrzeba.

Kim jestem?
Aktualnie jestem studentem, na kierunku informatyka, ale przede wszystkim staram się rozwijać zgodnie z moimi zainteresowaniami – programowanie, dla stron internetowych. Dużo czasu spędzam korzystając z Internetu i staram się z niego wydobyć jak najwięcej, co może też wpłynie na pewne moje słowa krytyki, ponieważ Internet nauczył mnie, że wiele rzeczy można realizować niemalże natychmiast – jak choćby przelewy Internetowe typu mTransfer, co w świecie realnym nie zawsze będzie tak łatwe i dostępne.

Reklama

Komentarze

1. Pierwszy krok… « Krytycznym okiem - 6 listopada, 2006

[…] O blogu jump to navigation […]


Sorry comments are closed for this entry

%d blogerów lubi to: